Biuro Audytorsko-Księgowe Alicja Małek
Wpisane na listę firm audytorskich w PIBR pod poz. 2988

Dane kontaktowe

Biuro Audytorsko-Księgowe
Alicja Małek

Ul. Grochowska 357/ 435
03-822 Warszawa

Tel. kom. 698 677 337,
Tel. kom. 502 852 738
E-mail: [email protected]

Firma audytorska w Warszawie

Obecnie coraz więcej przedsiębiorców zleca audyty finansowe swojej działalności, dzięki czemu można zaoszczędzić własny czas na analizy funkcjonowania firmy, a ponadto otrzymać rzetelne informacje i wskazówki do ewentualnych zmian. To o wiele prostsze rozwiązanie niż przeprowadzanie takiego badania samodzielnie. Z tego względu coraz więcej przedsiębiorstw stawia na firmy audytorskie. Warszawa stanowi miasto, gdzie nie brakuje biur oferujących swoje usługi w tym właśnie obszarze.

Jesteśmy firmą audytorską z Warszawy, która istnieje na rynku od 2005 r. i zapewnia różnego rodzaju usługi. Nasz zespół składa się z profesjonalistów nieustannie pogłębiających zgromadzoną wiedzę. Dzięki temu możemy być pewni, że jako specjaliści pracujący w jednej z najlepszych firm audytorskich w Warszawie jesteśmy zawsze na bieżąco ze wszystkimi aktualizacjami. To sprawia, że przedsiębiorcy mogą zaufać wynikom naszych analiz oraz propozycjom zmian do wprowadzenia.

Firma audytorska Warszawa - kompleksowa oferta

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu audytów. Zapewniamy między innymi przeglądy i badanie rocznych sprawozdań finansowych, w tym również według MSR i MSSF. Ponadto wykonujemy przeglądy śródrocznych sprawozdań, audytujemy środki unijne, sprawdzamy pakiety konsolidacyjne, badamy plany przekształceń, połączeń i podziałów spółek. Zajmujemy się także audytami finansowymi due diligence. Dogłębne zbadanie kondycji przedsiębiorstwa pozwala rzetelnie ocenić jego stan i perspektywy na najbliższy czas. Audyty są często zamawiane również w przypadku planu istotnej dla przedsiębiorstwa transakcji pod kątem ryzyka oraz perspektyw z nią związanych. Celem zlecania audytu jest ocena działań firmy przez niezależnego biegłego rewidenta, który posiada rozległą wiedzę względem rynku oraz różnych dziedzin prawa.

Firma audytorska Warszawa - obsługa dopasowana do potrzeb klienta

Wszystkie firmy audytorskie z Warszawy są wpisane na listę firm audytorskich prowadzoną przez Polską Agencję Nadzoru Audytowego. Nasze przedsiębiorstwo jest wpisane do rejestru firm audytorskich, uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod numerem 2988. Prowadzimy działalność gospodarczą od 1994 roku i cały czas się rozwijamy. Wszystkie usługi są objęte ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A. Firma kieruje się indywidualnym podejściem do sytuacji każdego klienta, gwarantuje przy tym poufność i zachowanie tajemnicy zawodowej.  Te cechy sprawiają, że przedsiębiorcy nie boją się zaufać naszemu fachowemu zespołowi. Dzięki temu cieszymy się dobrymi opiniami ze strony usatysfakcjonowanych klientów, a nasza firma audytorska (Warszawa) zyskała renomę na rynku. To połączenie wyróżnia nas wśród innych podobnych podmiotów działających w obszarze usług audytorskich.

Jako profesjonalna firma audytorska (Warszawa) działamy etycznie i w oparciu o lata doświadczenia, a także wiedzę związaną z innymi usługami znajdującymi się w naszej ofercie (m.in. doradztwem podatkowym i prowadzeniem ksiąg rachunkowych). Możemy zapewnić klientom ogólny audyt kondycji przedsiębiorstwa, jak i bardziej szczegółowe badania, związane na przykład z funkcjonowaniem konkretnego działu firmy. Współpracujemy z jednoosobowymi działalnościami, spółkami, fundacjami, stowarzyszeniami, spółdzielniami mieszkaniowymi czy grupami kapitałowymi. Dzięki temu każdy przedsiębiorca, który potrzebuje fachowej pomocy, ma szansę skorzystać z usług jednej z najlepszych firm audytorskich w Warszawie.

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania ofertą prosimy o kontakt. Wytłumaczymy strategię współpracy i rozjaśnimy niewiadome kwestie. Jako profesjonalna firma audytorska (Warszawa) zdajemy sobie sprawę z tego, że podzielenie się z klientem zgromadzoną wiedzą oraz wytłumaczenie sensu naszych działań sprawia, że współpraca odbierana jest bardzo pozytywnie. Wszystkie czynności przebiegają sprawnie i bezproblemowo, a zakończenie prac, czyli uzyskany efekt, satysfakcjonuje osobę korzystającą z naszych usług.